Pierwsze spotkanie członków MKSL w Nowym Roku 2018

14 stycznia 2018 roku o godz. 11.00 w Klubie Marynarki Wojennej „Riwiera” odbyło się pierwsze, w tym roku comiesięczne spotkanie członków Morskiego Klubu Seniorów Lotnictwa RP oddział w Gdyni.

Prezes MKSL – kmdr por. dypl. pil. Paweł Padias na wstępie zebrania złożył wszystkim obecnym członkom najserdeczniejsze życzenia z okazji Nowego 2018 Roku.

Kolejnym punktem było złożenie obecnym na zebraniu kolegom – solenizantom, listów gratulacyjnych z okazji ich urodzin. Po tym miłym akcencie – kmdr Paweł Padias przedstawił w skrócie najbliższe plany klubu oraz zapoznał wszystkich obecnych ze zbliżającymi się uroczystościami na których MKSL będzie starał się być obecny. Ponadto klub dziś wzbogacił się o nowego członka, który zgłosił chęć wstąpienia do naszego stowarzyszenia.

Kolejnym ciekawym punktem dzisiejszego zebrania była prelekcja strzelec-rtg. por. mgr. w st. spocz. Edwarda Budzynia, który opowiedział zebranym członkom o swojej wizycie w Izraelu. Na koniec zebrania głos zabrał członek klubu kmdr dr rez. Mariusz Konarski oraz Krzysztof Kirschenstein, którzy zapoznali obecnych na zebraniu członków o zbliżających się obchodach z okazji 100 lecia MW i lotnictwa polskiego, zachęcając wszystkich obecnych członków do jeszcze większego zaangażowania się w integracje środowiska lotniczego. Dzisiejsze spotkanie zostało zakończone pamiątkowym zdjęciem obecnych członków MKSL oddział w Gdyni.