Z wizytą u skrzydlatych marynarzy część 2

W poniedziałek popołudniu 17 lipca 2017 roku, znowu miałem okazje odwiedzić zaprzyjaźnioną mi 43. BLM w Babich Dołach gdzie mogłem po raz kolejny obserwować i z nieukrywaną satysfakcją fotografować proces szkolenia – tym razem młodszych adeptów sztuki latania w lotnictwie morskim.

Pogoda do fotografowania była wymarzona, a i piloci chętnie pozowali do zdjęć na swoich poczciwych statkach powietrznych dodając w ten sposób tylko uroku wykonywanym zdjęciom, co widać na załączonym pliku. I znowu po kilku godzinach przebywania na urokliwym o tej porze roku lotnisku Babie Doły, późną porą opuszczałem teren bazy.

Kolejny mile spędzony dzień w gronie morskiego personelu lotniczego przeszedł do historii, a ja zadowolony i spełniony z poczuciem miło spędzonego czasu oraz znowu z niezliczoną ilością zdjęć powróciłem do domu, przymierzając się już na kolejny wyjazd tym razem do 22. BLT w Malborku, gdzie na przebazowaniu od jakiegoś czasu przebywają piloci z Mińska Mazowieckiego, ale o tym już w kolejnym materiale na łamach naszej strony.