Listopadowe spotkanie członków MKSL w Gdyni

10 grudnia 2019 roku o godz. 11.00 jak w każdą drugą niedzielę miesiąca, w Klubie Marynarki Wojennej „Riwiera” spotkali się członkowie Morskiego Klubu Seniorów Lotnictwa RP oddział w Gdyni.

Na początku zebrania prezes MKSL – kmdr dypl. pil. rez. Paweł Padias podziękował wszystkim obecnym dziś członkom za tak liczne przybycie. Następnie prezes MKSL  złożył obecnym na zebraniu solenizantom życzenia urodzinowe.  Ponadto złożył  raz jeszcze życzenia – ppłk pil. w st. spocz. Januszowi Olszewskiemu wręczając pamiątki klubowe,  którymi został uhonorowany przez Główny Zarząd SSLW RP.  Kolejnym punktem dzisiejszego zebrania miała być doniosła uroczystość wręczenia specjalnego podziękowania z zarządu głównego dla naszego dostojnego jubilata, (niestety wciąż nieobecnego) kończącego 95-te urodziny – ppłk dypl. w st. spocz. Mariana Harmaja.

Po tech wzruszających momentach dla obecnych solenizantów nastąpiła dalsza część spotkania, na której to omówione zostały najbliższe plany stowarzyszenia, o których będę informował na bieżąco na łamach naszej strony.  Obecny na zebraniu prezes 34. plm SOR – płk pil. w st. spocz. Leopold Stachowski zapoznał zebranych kolegów z przygotowaniami do wspólnej wigilii, która odbędzie się 19 grudnia 2019 roku w Klubie Garnizonowym 43. BLM MW Babie Doły.  Ponadto chor. sztab. nawig. rez. Krzysztof Maj opowiadał o zawodach w akrobacji samolotowej, które odbyły się na lotnisku w Pruszczu Gdańskim w czerwcu br. Dzisiejsze spotkanie przeciągnęło się do późnych godzin popołudniowych, na co wpływ miała niewątpliwie od samego początku serdeczna i wręcz unikatowa atmosfera jaką przygotował prezes oraz cały zarząd MKSL za co im serdecznie dziękujemy.