Comiesięczne spotkanie członków MKSL

8 kwietnia 2018 roku o godz. 11.00 jak w każdą drugą niedzielę miesiąca, w Klubie Marynarki Wojennej „Riwiera” spotkali się członkowie Morskiego Klubu Seniorów Lotnictwa RP oddział w Gdyni.

Na początku zebrania, prezes MKSL – kmdr dypl. pil. rez. Paweł Padias podziękował wszystkim obecnym dziś członkom za tak liczne przybycie. Kolejnym punktem było złożenie obecnym na zebraniu kolegom – jubilatom, listów gratulacyjnych z okazji ich urodzin.

Po tym miłym akcencie – prezes przedstawił w skrócie najbliższe plany klubu oraz zapoznał wszystkich obecnych kolegów ze zbliżającymi się uroczystościami na których MKSL będzie starał się być obecny. Spotkanie od samego początku przebiegało w miłej i serdecznej atmosferze. Ponadto kmdr por. dr rez. Mariusz Konarski pokazał na spotkaniu stare fotografie lotnicze z okresu pobytu personelu lotniczego 30. pl MW na lotnisku Gdańsk-Wrzeszcz, wzbudzając tym samym nostalgię wśród niektórych członków naszego stowarzyszania, którzy w tym czasie służyli w tej jednostce. Również obecny na zebraniu prezes honorowy, płk pil. w st. spoczynku Aleksy Antoniewicz zaproponował obecnemu zarządowi kilka ciekawych sugestii z okazji zbliżających się obchodów 100-lecia Lotnictwa Polskiego i MW. Dzisiejsze spotkanie przeciągnęło się do późnych godzin popołudniowych, na co wpływ miała znowu niewątpliwie od samego początku ciekawa i unikatowa atmosfera jaką przygotował prezes i zarząd MKSL za co im serdecznie dziękujemy.